Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Groen Hardheids85a Polyurethaan om Riem met grote Diameter
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| Kleur: | groene |
| longth: | 100m/roll |
Laag compressiepolyurethaan om Riem/Vlotte Ronde Aandrijvingsriemen
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| oppervlak: | glad |
Rode van de de Riem Lage Compressie van het Transmissiepolyurethaan Vlakke Vastgestelde de Industrie Textielmachines
| Hoofdfunctie: | transmissieriem |
|---|---|
| Hardheid: | 90 kust A |
| Materiaal: | PU |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| Model nr.: | JN20169 |
|---|---|
| Type: | Pu om Riem |
| Materiaal: | PU |
De heldere Kleurenoppervlakte beëindigt Riem voor vervoert, Polyurethaan Super Greep V Riem
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Hardheid: | 75A-90A |
| kleur: | Elke kleur |
om het even welke kleurenpu Pu van de de Timingsriem van de Timingsriem Getande Industriële Open Vervanging van de Timingsriem voor Transportbandrohs Pas
| Grondstof: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | om het even welke kleur |
| Versterkt: | Staal |
De industriële Open Pu-Riemen van de Polyurethaantiming voor Transportband
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |
De open Anti het Verouderen Pu Riemen van de Polyurethaantiming voor Transportband
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |
Vervoerbanden van PU-polyurethaan
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |
De de industriële Flexibele Verbonden/Gelaste Pu-Transportbanden van de Polyurethaantiming/Riem van de Polyurethaantiming
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |

