Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
90A oranje Polyurethaan om Riemurethane om Riem met Vlotte Oppervlakte
| materiaal: | PU, TPU |
|---|---|
| type: | Pu om riem |
| oppervlakte: | vlot |
Bestand tegen oliepolyurethaan om Riemurethane Riem voor Verpakkingslijn
| oppervlakte: | vlot |
|---|---|
| kleur: | sinaasappel |
| diameter: | 10mm |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Binnen materiaal: | PU |
| Hardheid: | 85a |
22mm Polyurethane V Belt with 85A Hardness and A, B, C, D, M, Z Specifications for Drive Transmission
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Binnen materiaal: | PU |
| Hardheid: | 85a |
Groen 85A ruw Polyurethaan om de Machine van de Riemverpakking
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | donkergroen |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
Het groene 85A Ruwe Ronde rubberriemenkrant Vervoeren Met grote trekspanning
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | donkergroen |
| Type: | Pu om riem |
Groen 85A Ruw Polyurethaan om Riemweerstand tegen Oliën, Brandstoffen, en Zuurstof
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | donkergroen |
| Type: | Pu om riem |
Transportband Ruw Polyurethaan om Riem voor Vloer en Daktegels het Vervoeren
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | donkergroen |
| Type: | ronde riem |
Vlotte Urethane om Weerstand van de Riem de 30m/roll Versterkte Schuring
| uitrekkend tarief: | 1.5%-3% |
|---|---|
| kleur: | rood |
| Materiaal: | PU |
Hoog hardheidspolyurethaan om Riem 85A - 90A voor de Textielindustrie
| kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |

