Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Ceramisch Industrieel Polyurethaan V Sectieriem met Vlotte Oppervlakte
| materiaal: | de invoerpu materiaal |
|---|---|
| kleur: | rode kleur |
| lengte: | 30m/roll |
Alkali Bestand Vlot 80A Polyurethaan V Riem voor Transportband
| Materiaal: | Materiaal |
|---|---|
| kleur: | RODE KLEUR |
| Lengte: | 30m/roll |
De industriële weerstand van de de riemenschuring van Machts vlakke Fransmission
| trektarief: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Treksterkte: | 55N/mm2 |
Ruw Transmissiepolyurethaan om Riem voor Verpakkingsmachine
| kleur: | groene sinaasappel |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Rode Ronde de Riemolie van polyurethaanproducten - Bestand Zuur
| kleur: | rood |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Groene polyurethaan ronde riem
| Kleur: | groen of zoals u wenst |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Ronde gordel van industriële polyurethaan
| Kleur: | groen of zoals u wenst |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Groen Polyurethaan Met grote trekspanning om Riem voor Industrieel
| kleur: | groen of als uw vereis |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Ruw Polyurethaan om Riem Groen voor de Ceramische Installaties van de Steengoedverwerking
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |

