Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Sterktepolyurethaan met grote trekspanning om Riem, Urethane Aandrijvingsriemen
| kleur: | Oranje |
|---|---|
| Materiaal: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Ruw die Polyurethaan om Riemdiameter 12mm in Machines wordt gebruikt
| oppervlakte: | ruw |
|---|---|
| kleur: | groen |
| diameter: | 2mm20mm |
Uitgedreven groene ronde riem, de Sterke Motorurethane sterkte van de Riemscheur
| oppervlakte: | ruw |
|---|---|
| kleur: | groen |
| diameter: | 6mm |
Van het de Buigende Sterktepolyurethaan van TPU de Ruwe Ronde slijtvaste Riem
| longth/broodje: | 400m/200m/100m/50m/30m |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| hittebestendige gematigd: | -30-80 |
Het oranje Vlotte Polyurethaan van de kleurenhardheid 90A om Riem voor Industriële Transmissie
| kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Transmissiepolyurethaan om de Sterkteweerstand van de Riem Rode Vlotte Scheur
| kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Het groene 85A CVT-Polyurethaan van de Transmissieriem wijd Textiel
| Hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
| Materiaal: | PU |
Hardheid 85A-90APU om Riempolyurethaan om de Riem Textielmachines van de Riemtransmissie
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
| Materiaal: | PU |
12mm Hardheids85a Polyurethaan om Riem Strikt met kwaliteit
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Hardheid: | 85A |
| kleur: | donkergroen |
Groen 85A Polyurethaan om de Machine van de Riemverpakking
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |

