Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Ceramisch industrieel Transmissie v-Riem Polyurethaan V Riem
| Verpakking Details: | De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending |
Polyurethaan V Riem Gemakkelijk Gesmolten Verbonden Polyurethaan Vlakke Riem a-13 te zijn B-17 c-22
| Materiaal: | de invoerpu materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Rode Kleur |
| Lengte: | 30m/roll |
90A hardheid 17mm B-Sectie V Riempolyurethaan Vee Belt Sections
| Kleur: | Om het even welke kleur |
|---|---|
| Lengte: | 30m/roll |
| Type: | V riem |
Ronde de Aandrijvingsriem 20mm van het hardheids90a Polyurethaan Sterkte Met grote trekspanning
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke Kleur |
| Hardheid: | 85A-90A |
90A Riem 20mm van de polyurethaan Ronde Aandrijving Sterkte Met grote trekspanning
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke kleur |
| Hardheid: | 85A-90A |
Groen Kleurenpolyurethaan om de Transmissieriem 400m/Roll van de Riemhardheid 85A
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Kleur: | groene kleur |
| Hardheid: | 85A |
Polyurethane ruwe ronde riem Hardheid 88A Transmissie riem 400m / rol
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Kleur: | groene Kleur |
| Hardheid: | 85A |
OEM Industriële Flex de Timingsriem van het Open Eindpolyurethaan voor Transmissie
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |

