Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Diameter 6mm Groen 85A Polyurethaan om Ceramische Riem en StonewareProcessing-installaties
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | donkergroen |
| Type: | Pu om riem |
Hoge Hitteurethane om de Scheursterkte van de riemhardheid 90A
| Materiaal: | PU, TPU |
|---|---|
| Type: | Pu om riem |
| oppervlak: | glad |
Vlotte Ronde Urethane om Riem slijtage-weerstand of Ceramisch
| Materiaal: | PU, TPU |
|---|---|
| Type: | Pu om riem |
| oppervlak: | glad |
De Transmissieriemen van de polyurethaan Ceramische Macht met Hoge Rek
| kleur: | Oranje |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Diameter 2mm - 20mm Polyurethaan om Riem met Slijtage - Weerstand, 90a Hardheid
| Materiaal: | PU, TPU |
|---|---|
| Type: | Pu om riem |
| oppervlak: | glad |
Hardheids90a Groen Polyurethaan om Riem in het Document van de Broodjes Naadloze Riem Verwerking
| Hardheid: | 90A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
Groene Diameter 3mm - 20mm Vlot Polyurethaan om Riem85a Hardheid
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Hittebestendig: | -30℃~80℃ |
Oranje Polyurethaan om Weerstand van het Riem de Hoge Effect 85A - 90A Hardheid
| kleur: | sinaasappel |
|---|---|
| hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll |
Goede Weatherability Diameter van de Polyurethaanriem 3mm - 20mm
| hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groen |
| hittebestendig: | -30℃~80℃ |
Brede de Transmissieurethane van de Toepassingstemperatuur Riem voor Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groen |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |

