Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Textielurethane aandrijvingsriemen/urethane om de lijn van de riemtransmissie
| kleur: | groene |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
De donkergroene ruwe riemen van de machtstransmissie voor Landbouwmachine
| kleur: | groene |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Diameter 6mm van de Lengte Ruwe Ronde Riem die in Keramiek wordt gebruikt
| oppervlak: | ruw |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Diameter van: | 6 mm |
Oranje Polyurethaan om Riemdiameter 15mm met Vlotte Oppervlakte
| kleur: | Oranje |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Vlotte Oppervlakteurethane om Goedgekeurde Riem Rohs, Lage Compressie
| kleur: | sinaasappel |
|---|---|
| hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Polyurethaan v-Riem a-13/b-17/c-22 Slijtvaste Industrie van de Transmissieriem
| hardheid: | 90 A |
|---|---|
| materiaal: | POLYURETHAAN |
| hittebestendig: | -30℃-80℃ |
Transparant Polyurethaan om Urethane van de Riem Sterk Motor Riemmateriaal
| oppervlakte: | ruw |
|---|---|
| kleur: | groen |
| diameter: | 6mm |
80A - 98A Polyurethaan om Riem voor Druk en Verpakkingsmachine
| hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groen |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
DrijfdiePolyurethaan om Riem wijd in Textiel, Ruwe Oppervlakte wordt gebruikt
| hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| kleur: | groen |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
om het even welk kleuren 4mm - 8mm Geel Polyurethaan om Riem/Pareltouwtjespringen
| Hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

