Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Industrieel groen ruw Pu het Koordpolyurethaan van de Transmissietransportband om riem
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Materiaal: | PU |
Pu Koordpolyurethaan om Riem/Urethane de textielindustrie van Aandrijvingsriemen
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
Groene en oranje urethane van de kleuren vlotte en ruwe Industriële Transmissie om verbonden het Koord van het riempolyurethaan
| Lengte: | 400m/roll 200m/roll |
|---|---|
| Hardheid: | 90 A |
| kleur: | sinaasappel en groen |
Vlotte Ruwe Industriële Transmissieurethane om Verbonden het Koord van het Riempolyurethaan
| Lengte: | 400m/roll 200m/roll |
|---|---|
| Hardheid: | 90 A |
| Kleur: | sinaasappel en groen |
Pu om aandrijvingsriemen vlot voor Transmissie, Hoge rek
| kleur: | Oranje |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Ruwe Polyurethaan van de Drak het Groene Kleur om Riem voor Textiel, Pu om Riem
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Donkergroen |
| Materiaal: | Pu |
Pu om Transportbandurethane Riemen Industriële Transmissie 80A
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Donkergroen |
| Materiaal: | Pu |
Buiging bestand 2mm - 20mm 100% pu om riem voor verpakking
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Donkergroen |
| Material: | PU |
2mm Oranje Polyurethaan om Riem Koord Versterkte 85A
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke Kleur |
| Hardheid: | 85A-90A |
Pu-Polyurethaan om Riem Goede Weerstand, Groene Ronde Riem
| kleur: | groene |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |

