Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Vlotte ronde rubberriemen/polyurethaankoord Met grote trekspanning 90A
| Kleur: | oranje kleur |
|---|---|
| hardheid: | 90A |
| longth: | 400 m/roll |
het Polyurethaan van 85A 100m om Riemkoord voor Transmissie wordt versterkt die
| naam: | Polyurethaan om Riem |
|---|---|
| Kleur: | rood groen |
| Hardheid: | 85A-90A |
Polyurethaan van de glas het Aanmakende Oven om Koord 8 × 1010mm van de Riempu Naadloos O-ring
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| kleur: | groene |
Het witte Polyurethaan Pu van de Scheurweerstand om Riem Ruwe Oppervlakte voor Transmissie
| kleur: | Elke kleur |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| Hardheid: | 78A-98A |
Het Polyurethaan van de transmissieriem om Riempu vlotte leverancier
| Hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
| Materiaal: | PU |
50m per Broodje om Pu Uitgedreven Riemdiameter 10 Mm - 16 Mm-Sinaasappel
| kleur: | Oranje |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Groen Polyurethaan om Riem/8mm pu transportband voor het drijven
| oppervlakte: | ruw |
|---|---|
| kleur: | groen |
| diameter: | 8mm |
Groen de transmissieriem en Polyurethaan van de kleurenhardheid 85A om riem polykoord
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| kleur: | Groene kleur |
| Hardheid: | 85A |
Ruw Polyurethaan om Riem, Urethane Industriële de Riem van het Koordneopreen
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
De rode Sterkte van de de Hardheids90a Scheur van de Polyurethaanpu uitgedreven riem
| Hoofdfunctie: | Aandrijvingstransmissie |
|---|---|
| Hardheid: | 90 kust A |
| Materiaal: | Pu |

