Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
6mm polyurethaan van het Diameter het groene ruwe ronde koord om riem voor transmissie
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| kleur: | Oranje |
| Hardheid: | 90 kust A |
10 verbond het Polyurethaan × 1040mm om Riem voor Gehard Materiaal, Pu O-ringskoord
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Hardheid: | 80A-90A |
| Lengte: | 1040mm |
Rode Witte Groene Hardheids90a Pu V Riem 30m per Broodje voor Ceramische Productielijnen
| Hoofdfunctie: | Aandrijvingstransmissie |
|---|---|
| Hardheid: | 90 kust A |
| Materiaal: | Pu |
om het even welke rand-bovenkant V van het kleurenpu Polyurethaan de Riem van de Riem30m/roll Pu Transmissie voor de industriemachine
| Hardheid: | 90 A |
|---|---|
| Materiaal: | de invoerpu materiaal |
| Warmtebestendige: | -30 °C-80 °C |
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Binnen materiaal: | PU |
| Functie: | Scheurbestendig, slijtvast |
Vlotte Pu om Riem in Broodje met Hoge Rek, Oranje Kleur
| kleur: | Oranje |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 30m/roll |
Riem van de de Riemtransmissie van Pu de Polyurethaan Uitgedreven V
| hardheid: | 90 A |
|---|---|
| materiaal: | de invoerpu materiaal |
| hittebestendig: | -30℃-80℃ |
Machtstransmissie Pu om Riem voor Textielmachines, Hardheid 90A
| materiaal: | PU, TPU |
|---|---|
| type: | Pu om riem |
| oppervlakte: | vlotte ruw |
8mm de Transmissiepolyurethaan van de diameter oranje kleur Pu om Riem
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Type: | Pu om riem |
| kleur: | Oranje |
Het verzegelen van Industrieel Vervoerend Polyurethaan om Riempu O-ring 10*1040mm
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| kleur: | sinaasappel of groen |
| Hardheid: | 85A-90A |

