Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
Van de de Transmissieriem van Pu de Vlakke machines van de de Compressie Vastgestelde industrie Lage
| Hoofdfunctie: | Transmissieriem |
|---|---|
| Hardheid: | 90 kust A |
| Materiaal: | Pu |
Wit Polyurethaan met grote trekspanning V Riem/Pu-Sandwichriem voor Textiel
| Hoofdfunctie: | transmissieriem |
|---|---|
| Hardheid: | 90 kust A |
| Materiaal: | PU |
Met grote trekspanning en Scheur Streng Pu Uitgedreven Riem voor van het Transportbandvloer en Dak Tegels het Vervoeren
| Hardheid: | 90 kust A |
|---|---|
| Lengte: | 30 meter /rolls |
| materiaal: | Pu |
Antistatisch Polyurethaan om Riem/vlotte ronde de riemhoutverwerking van Pu
| Lengte: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardheid: | 85 kust A ~ 90 kust A |
| kleur: | Groene kleur |
Textielpolyurethaan Vlakke Riem, de Versterkte riem van de Koordtransmissie
| Hardheid: | 85 kusta ~90 kust A |
|---|---|
| Hoofdfunctie: | Aandrijving, transmissie, |
| Materiaal: | PU |
Professionele Kleine Katrol Pu V Riem Hoge Schuring Resistance10mm - 13mm
| materiaal: | Pu |
|---|---|
| Hardheid: | 75A-90A |
| Kleur: | om het even welke kleur |
Diameter 12mm Oranje Urethane om het Vlotte versterkte koord van de Riemoppervlakte
| Lengte: | 30 meter /rolls |
|---|---|
| kleur: | sinaasappel |
| Hardheid: | 90A |
het Polyurethaan van 85A 100m om Riemkoord voor Transmissie wordt versterkt die
| Naam: | Polyurethaan om Riem |
|---|---|
| Kleur: | rode groen |
| Hardheid: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Model nr.: | DIA 2 mm-20 mm |
|---|---|
| Type: | Pu om Riem |
| Materiaal: | PU |
De op zwaar werk berekende T2.5 Open Pu-Riem van de Polyurethaantiming met versterkt staalkoord
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |

