Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
85A - 90A Pu om Transportband voorziet de Industrie van het Zuurstofglas van brandstof
| trektarief: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| kleur: | groen of als uw vereis |
| uitrekkend tarief: | 1.5%-3% |
Treksterktepolyurethaan om Riem/Groene Pu Uitgedreven Riem
| kleur: | groene |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
A-13 rood Polyurethaan V de Riem van de Riempu V Sectie voor Transmissie
| Kleur: | Om het even welke kleur |
|---|---|
| Lengte: | 30m/roll |
| Type: | Polyurethaan V Sectieriem |
Pu-Polyurethaan om Riem Goede Weerstand Groene 300m/Roll
| Kleur: | groen |
|---|---|
| Materiaal: | Pu |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
2mm Oranje Polyurethaan om Versterkt Riemkoord
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke kleur |
| Hardheid: | 85A-90A |
het Polyurethaan van 90A 400m Pu om Riem 400m van de Riemaandrijving
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke Kleur |
| Hardheid: | 85A-90A |
85A - 90A Pu om Transportband voorziet Zuurstofglas voor de Industrie van brandstof
| trektarief: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| kleur: | groen of als uw vereis |
| uitrekkend tarief: | 1.5%-3% |
90A 400m Pu om Ronde de Aandrijvingsriem van het Riempolyurethaan
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke kleur |
| Hardheid: | 85A-90A |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Model nr.: | JN20169 |
|---|---|
| Type: | Diameter 2 ~ 20 mm |
| Materiaal: | PU |
3mm groene kleur en oranje Industrieel de transmissiepu Polyurethaan van de kleurendiameter om Riemkoord
| Lengte: | 400 meter /rolls |
|---|---|
| Hardheid: | 85 kusta -90 kust A |
| kleur: | sinaasappel of groen |

