Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
groene Urethane van de de Scheursterkte van de kleuren ruwe en oranje kleur vlotte industriële timingsriemen Met grote trekspanning
| trektarief: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| kleur: | Elke kleur |
| uitrekkend tarief: | 1.5%-3% |
De industrie Ruw Polyurethaan om de riem van de Riemtransmissie het Vervoeren
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | donkergroen |
| Type: | ronde riem |
Standaard Groen Polyurethaan van DIN V Riemhardheid 90A voor Document Verwerking
| Hoofdfunctie: | Aandrijvingstransmissie |
|---|---|
| Hardheid: | 90 kust A |
| Materiaal: | Pu |
Al van de de Weerstands Goed Buigende Sterkte van de Kleurenscheur Polyurethaan V Riem voor Industriële Transportband
| Hardheid: | 90 kust A |
|---|---|
| Lengte: | 30 meter /rolls |
| Specificatie: | B C M Z |
Ceramisch Polyurethaan V Reeks van de de Machines de Lage Compressie van de Riemverpakking
| Hoofdfunctie: | Aandrijvingstransmissie |
|---|---|
| Hardheid: | 90 kust A |
| Materiaal: | Pu |
Rood 90A Polyurethaan V de riem Ceramische industrieel van de Riemtransmissie
| kleur: | rood |
|---|---|
| materiaal: | Pu |
| hardheid: | 90A |
Polyurethaan V van de olieweerstand Riem, 90A de Riemen van de Polyurethaantiming
| Hardheid: | 90 kust A |
|---|---|
| Lengte: | 30 meter /rolls |
| materiaal: | Pu |
15mm de transmissiepolyurethaan van de diameter groen kleur om Riem
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Lengte: | 30 meter /rolls |
| Hardheid: | 85 kusta~90 kust A |
Sterkte met grote trekspanning en Rood Polyurethaan V van de Scheurriem voor van het Transportbandvloer en Dak Tegels het Vervoeren
| Hardheid: | 90 kust A |
|---|---|
| Lengte: | 30 meter /rolls |
| Materiaal: | PU |
Industrieel Polyurethaan om Riem, Transmissie die Naadloze Ronde Riem 10 × 945mm vervoeren
| Hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Diameter van: | 10mm |

