Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ pu cord ] bij elkaar passen 198 producten.
85A-90A vlot Urethane tranmission rood Polyurethaan V Riem
| oppervlakte: | vlot |
|---|---|
| kleur: | rood |
| hardheid: | 85A-90A |
Hoge transportband - dichtheidspolyurethaan om Slijtvaste Riem
| trektarief: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| kleur: | groen of als uw vereis |
| uitrekkend tarief: | 1.5%-3% |
Industrieel Transmissiepolyurethaan om Riemtransportband 200m/broodje
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Pu |
Goed Weatherability Hoog de Treksterktepolyurethaan van de Effectweerstand om Riem voor Industrieel
| kleur: | groene |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Goed Weatherability Polyurethaan om Weerstand van het Riem de Hoge Effect
| Treksterkte: | 55N/mm2 |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Materiaal: | PU |
De Riem van het hardheids90a Polyurethaan Met grote trekspanning en Scheursterkte
| kleur: | rode witte groen |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrieel Transmissiepolyurethaan om Riem Groene Ronde Riem
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Pu |
Urethane tranmission rood Polyurethaan V Riem voor slijtvast drijven,
| oppervlakte: | vlot |
|---|---|
| kleur: | rood |
| hardheid: | 85A-90A |
Polyurethaan V de Temperatuurwaaier -35ºC van de Riemtransmissie - 80ºC
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rode kleur |
| Lengte: | 30m/roll |
RoHS Goedgekeurd Polyurethaan V Riem Gemakkelijk Gesmolten Verbonden polyurethaan vlakke riem te zijn
| materiaal: | de invoerpu materiaal |
|---|---|
| kleur: | rode kleur |
| lengte: | 30m/roll |

