Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ reinforce cord round belt ] bij elkaar passen 141 producten.
Industrieel Polyurethaan om Riem, Transmissie die Naadloze Ronde Riem 10 × 945mm vervoeren
| Hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Diameter van: | 10mm |
Ruw Polyurethaan om Riem Groen voor de Ceramische Installaties van de Steengoedverwerking
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
Schurings Bestand Polyurethaan om Riem Donkergroene 85A - 90A
| kleur: | groene |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Industriële transmissie 7mm Diameter Slijtvast Pu Polyurethaan om riem
| Lengte: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardheid: | 85 kust A ~ 90 kust A |
| kleur: | sinaasappel of groen |
Rood Vlot Polyurethaan om de Transportbandlijn van de Riem Oppoetsende Lijn
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Hardheid: | 85A |
| kleur: | groene oranjerood |
OEM de Naar maat gemaakte Riemen van Kevlar van de Polyurethaanriem met Nylon Koordriemen Versterkt Koord
| Verpakking Details: | De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending |
6mm Polyurethaan van de Diameter het Industriële Transmissie Pu om Koord, Polyurethaan om Riem
| Lengte: | 200m/roll |
|---|---|
| Hardheid: | 85 kust A |
| kleur: | groene |
OEM Versterkte de Riemenronde van polyesterkevlar met anti-abrasion
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |
Groene Polyurethaan van de treksterkte het Brekende verlenging om Riem voor de Industriemachines
| straal van winding: | 0.79in6.3in |
|---|---|
| Materiaal: | PU |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Vlotte Groene Pu om Riem voor Ruwe Aangesloten Transmissiemachine, gemakkelijk
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |

