Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ reinforce cord round belt ] bij elkaar passen 141 producten.
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Model nr.: | DIA 2 mm-20 mm |
|---|---|
| Type: | Pu om Riem |
| Materiaal: | PU |
15mm de transmissiepolyurethaan van de diameter groen kleur om Riem
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Lengte: | 30 meter /rolls |
| Hardheid: | 85 kusta~90 kust A |
Laag compressiepolyurethaan om Riem/Vlotte Ronde Aandrijvingsriemen
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| oppervlak: | glad |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| Model nr.: | JN20169 |
|---|---|
| Type: | Pu om Riem |
| Materiaal: | PU |
2mm Oranje Polyurethaan om Riem Koord Versterkte 85A
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke Kleur |
| Hardheid: | 85A-90A |
OEM Naar maat gemaakte Polyurethaanriemen met Nylon, kevlar riemen Versterkt Koord
| Verpakking Details: | Normale verpakking. De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. Of volgens klant |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending; Western Union; L/C |
Op zwaar werk berekende Nylon Kevlar-Riemen/de Riemen van het Koordpentagoon voor maaimachines
| Verpakking Details: | De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending |
DrijfdiePolyurethaan om Riem wijd in Textiel, Ruwe Oppervlakte wordt gebruikt
| hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| kleur: | groen |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Model nr.: | JN20169 |
|---|---|
| Type: | Diameter 2 ~ 20 mm |
| Materiaal: | PU |
OEM Naar maat gemaakte 6mm nylon, kevlar het polyurethaanriemen van het koordriemen Versterkte Koord/Kevlar-Riemen
| Verpakking Details: | De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton. |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending |

