Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ reinforce cord round belt ] bij elkaar passen 141 producten.
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Binnen materiaal: | PU |
| Functie: | Scheurbestendig, slijtvast |
80A - 98A Polyurethaan om Riem voor Druk en Verpakkingsmachine
| hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groen |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
om het even welk kleuren 4mm - 8mm Geel Polyurethaan om Riem/Pareltouwtjespringen
| Hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |
Het Polyurethaan van de transmissieriem om Riempu vlotte leverancier
| Hardheid: | 85A-90A |
|---|---|
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
| Materiaal: | PU |
Groen de transmissieriem en Polyurethaan van de kleurenhardheid 85A om riem polykoord
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| kleur: | Groene kleur |
| Hardheid: | 85A |
Het verzegelen van Industrieel Vervoerend Polyurethaan om Riempu O-ring 10*1040mm
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| kleur: | sinaasappel of groen |
| Hardheid: | 85A-90A |
Groen 85A ruw Polyurethaan om de Machine van de Riemverpakking
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | donkergroen |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
Groen Polyurethaan om Riem/8mm pu transportband voor het drijven
| oppervlakte: | ruw |
|---|---|
| kleur: | groen |
| diameter: | 8mm |
Industriële Transmissie die Eindeloze Ronde verzegelende O-ring 10*945mm vervoeren van het Riemkoord
| Verpakking Details: | De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending |
Groen Pu-Polyurethaan om Riem 8mm Diameter voor Industriële Transmissie
| Verpakking Details: | De binnenverpakking is plastic film.outer verpakking is karton |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 5 werkdagen na ontvangstbewijs van uw storting |
| Betalingscondities: | T/T, 50% vooruitbetaling, 50% saldo vóór verzending |

