Alle producten
-
Polyurethaan om Riem
-
Polyurethaan V Riem
-
Super Greepriem
-
Onderzeese kabels
-
Polyurethaanrollen
-
Polyurethaanwielen
-
De Rubberschuiver van de het schermdruk
-
Polyurethaan Rubberblad
-
Polyurethaandelen
-
Kevlarriemen
-
Uitgedreven Polyurethaan
-
Parallelle Riem
-
Polyurethaanbuizenstelsel
-
De Riem van de polyurethaantiming
-
De Transportband van pvc
-
Urethane Riemlasser
-
M.alcioni possamaiDe producten van de klantentevredenheid, de goede dienst! -
Mr.Mikewij zijn zeer geïmponeerd met de kwaliteit van de riemen u produceerde. -
M. joneuw producten zijn zeer populair in mijn markten.
zoekwoorden [ reinforce cord round belt ] bij elkaar passen 141 producten.
Groen Polyurethaan om Riem met Ruwe Oppervlakte die in de Lijn van de Tabakstransmissie wordt gebruikt
| Hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | groene |
| uitrekkend tarief: | 1.5-3% |
Textielurethane aandrijvingsriemen/urethane om de lijn van de riemtransmissie
| kleur: | groene |
|---|---|
| Hardheid: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Zuivere Polyurethaanurethane om Riem voor Textiel
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| Materiaal: | Pu |
Ruwe Polyurethaan van de Drak het Groene Kleur om Riem voor Textiel, Pu om Riem
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Donkergroen |
| Materiaal: | Pu |
Kleuren Ruw Polyurethaan om Riem voor Textielpu Drak Groene 30m/Roll
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Donkergroen |
| Materiaal: | Pu |
8 mm 100m per Broodjespu om Riemtransmissie en Distributie
| hardheid: | 85A |
|---|---|
| kleur: | Donkergroen |
| Type: | Pu om riem |
Buiging bestand 2mm - 20mm 100% pu om riem voor verpakking
| Hardheid: | 85 kust A |
|---|---|
| Kleur: | Donkergroen |
| Material: | PU |
Vlotte Ronde Urethane om Riem slijtage-weerstand of Ceramisch
| Materiaal: | PU, TPU |
|---|---|
| Type: | Pu om riem |
| oppervlak: | glad |
Sterktepolyurethaan met grote trekspanning om Riem, Urethane Aandrijvingsriemen
| kleur: | Oranje |
|---|---|
| Materiaal: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Eindeloos Polyurethaan om Vlotte Riem/Hardheid om Riemen
| Materiaal: | PU, TPU |
|---|---|
| Type: | De eindeloze ronde riem van Pu |
| oppervlak: | glad |

